Hakkımızda

Ülkemize ve insanlığa yapılacak en büyük katkının bilim ışığında, nitelikli eğitimle nitelikli nesiller yetiştirmek olduğuna içtenlikle inanan eğitimciler olarak görevimizin başındayız.

Geleceğimiz, çocuklarımızın keşfedilerek yetenekleri doğrultusunda yarınlara hazırlanmasıyla şekillenecektir.

Olumlu örneklerden yola çıkmak ne kadar önemli ise, hatalardan ders alınmasının da aynı derecede değerli olduğuna inanarak bugüne kadar deneyimlediklerimizin içinden en iyi uygulamaları seçip bir araya getirdiğimiz bir eğitim programı uyguluyoruz.

Bir eğitim kurumunun en büyük değeri eğitimcilerdir. Yüksek hedeflerimize ancak işini seven ve mutlu bir kadro ile ulaşabiliriz. Bu görüşten yola çıkarak oluşturduğumuz, her biri alanında donanımlı eğitim kadromuzla hedeflerimize güvenle yürüyoruz.

Yaşam becerileri ve akademik başarısını dengeli bir şekilde öğrencilerimize sunmak eğitim felsefemizin temelini oluşturuyor. Bunu başarmak için kendi özgün eğitim modellerimizi oluşturduk. Bilimin ve güncel gelişmelerin ışığında yenileyerek geliştirdiğimiz eğitim modelimiz Özel Teknoloji Fen Koleji’nin temel ayrıcalıklarındandır.

Bilgiye ulaşmanın son derece kolay olduğu teknoloji çağında, öğrencilere bilgi yüklemenin yanında, onlara yaşam becerileri kazandırmanın önemine de inanıyoruz. Özel Teknoloji Fen Koleji’nde her öğrenci değerlidir, güvendedir ve saygı görür.

1995 senesinde kurucusu olduğumuz Özel Bursa Kültür Dershaneleri, yine kurucusu olduğumuz Özel Bursa Kültür Okulları’ndan sonra 2017’den itibaren farklı bir misyonla, Özel Teknoloji Fen Koleji olarak emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz.

Teknoloji Fen’de yapacağımız sürprizlerle ilgili bizi izlemeye devam edin.

Özel Teknoloji Fen Koleji

×